Boże Narodzenie 2018

W świątecznej atmosferze

 

Wigilie klasowe i jasełka w sali 104 były w piątek, 21 grudnia 2018 r. najistotniejszymi akcentami Świąt Bożego Narodzenia w ostrowskim Zespole Szkół Budowlano-Energetycznych.

 

Interesującą część artystyczną o charakterze widowiska słowno-muzycznego przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego mgr Krystyny Główczak i księdza katechety mgr-a Pawła Jędrzejewskiego. W trakcie jasełek odczytano fragment pisma świętego. Później po przejściu do sali 102 przybyli czynni i emerytowani pracownicy szkoły łamiąc się tradycyjnym opłatkiem złożyli sobie życzenia świąteczno-noworoczne. Wcześniej w wyznaczonych salach odbyły się wigilie klasowe. Uczestniczyli w nich uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcami.

Jarosław Maląg

Powrót do listy aktualności