II Mistrzostwa Polski Szkół Kolejowych w piłce nożnej

Bezkonkurencyjni

 

Drużyna ostrowskiego Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych sięgnęła po zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Szkół Kolejowych w halowej piłce nożnej (futsal). Zmagania zostały przeprowadzone w środę, 20 marca 2019 r. w Gliwicach.

 

Była to druga edycja tej imprezy. Premierowe mistrzostwa rozegrano w ubiegłym roku. Trenerem-opiekunem ekipy ZSB-E w Ostrowie Wlkp. był nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Koper. Jego piłkarze w czterech spotkaniach odnieśli komplet wyraźnych zwycięstw strzelając aż 19 goli i tracąc jednocześnie tylko 3 bramki.  

Mecze grupowe:

ZSB-E - Zespół Szkół Techniczno–Informatycznych Gliwice 3:0

ZSB-E - Zespół Szkół Technicznych Tarnowskie Góry 7:0

Półfinał:

ZSB-E - Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Rybnik 4:2

Finał:

ZSB-E - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kluczbork 5:1

 

Strzelcy bramek:

Maciej Mikulski (7)

Tomasz Krakowski (6)

Paweł Jasiński (3)

Mikołaj Lewandowski (1)

Krystian Mokrzycki (1)

Mateusz Dziuba (1)

 

Skład:

 1. Bartczak Hubert
 2. Jasiński Paweł
 3. Mikulski Maciej
 4. Mokrzycki Krystian
 5. Sępołowicz Piotr
 6. Lewandowski Mikołaj
 7. Krakowski Tomasz
 8. Dziuba Mateusz
 9. Kierzynka Jakub
 10. Kubera Filip
 11. Stawski Mateusz
Powrót do listy aktualności