II Powiatowy Konkurs Matematyczny

Dnia 29 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się II Powiatowy Konkurs matematyczny organizowany przez Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych oraz I Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim.  Patronat nad konkursem objęło starostwo powiatowe.

 

W konkursie wzięły udział następujące szkoły: I LO, III LO, IV LO, ZSTE, ZST ZSB-E.

Nagrody były przyznawane w kategoriach: klasy I technikum, klasy I liceum, klasy II i III technikum oraz II liceum.

 

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Perz, Patryk Kalak, Remigiusz Zając, Milena Świerczyk, Szymon Szmaj, Dagmara Kobylańska, Dominika Kaczmarek,  .

Dagmara Kobylańska zajęła III miejsce w kategorii I klasy technikum.

 

Po konkursie uczniowie mogli wysłuchać wykładu prof. dr hab. inż. Krzysztofa Magnuckiego „Matematyka – modelowanie konstrukcji”. Profesor wraz z Panią Dyrektor Honoratą Sachowską - Barańczak wręczyli nagrody.

Powrót do listy aktualności