28.02 2019 i 01.03.2019 w naszej szkole rozegrano II turniej o Puchar Ernesta Malinowskiego w piłce nożnej i piłce siatkowej chłopców. W piłce nożnej uczestniczyły 4 zespoły : Zespół Szkół Usługowych, Zespół Szkół Ekonomicznych i dwie drużyny Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze drużyny, które wywalczyły dwa pierwsze miejsca w turnieju.

Wyniki:

4. Kubera Filip
  5. Dziuba Mateusz
  6. Lewucha Kacper

W piłce siatkowej wzięły udział 3 zespoły : Zespół Szkół Usługowych, Zespół Szkół Ekonomicznych oraz Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych. Zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły pokonując pozostałe zespoły 2:0. W meczu o II miejsce lepsi okazali się chłopcy z Zespołu Szkół Ekonomicznych wygrywając 2:1.

Naszą szkołę reprezentowali :

1. Duda Maksymilian
  2. Bartczak Hubert
  3. Szlachta Dominik
  4. Konieczny Bartłomiej
  5. Gajda Bogusz
  6. Szajda Fabian
  7. Bajkowski Aleksander
  8. Ulatowski Wojciech
  9. Świtała Maciej
  10. Dziuba Mateusz
  11. Olejnik Kacper
  12. Wojtkowski Hubert

Wszystkie zespoły otrzymały puchary, które wręczyła Dyrektor Szkoły Pani Honorata Sachowska-Barańczak.