Mistrz Powiatu I Mistrz Południowej Wielkopolski!

W listopadzie rozegrano mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w halowej piłce nożnej. Reprezentacja naszej szkoły zwycięsko zakończyła turniej. Zwycięstwa z:

• ZSE OSTRÓW 6:0
  • LOSO OSTRÓW 10:0
  • ZST-E OSTRÓW 4:2

dały pierwsze miejsce i awans do mistrzostw rejonu.

W dniu 5.12.2018 w Koźminie, odbyły się Mistrzostwa Południowej Wielkopolski szkół Ponadgimnazjalnych w ramach licealiady. Reprezentacja naszej szkoły spisała się doskonale zdobywając 1 miejsce i wywalczając awans do finału województwa Wielkopolskiego w Krobi.

Wyniki reprezentacji:

• ZSB-E Ostrów Wlkp – ZSP Marszew 1:1 (strzelec bramki Jasiński)
  • ZSB-E Ostrów Wlkp – I LO Krotoszyn 2;0 (Strzelcy: Jasiński, Mikulski)
  • ZSB-E Ostrów Wlkp – ZSP Nr1 Kępno 1;1, Karne 4;3 (strzelec: Sępołowicz. Karne: Mokrzycki, Mikulski, Sępołowicz, Krakowski)

Finał:

ZSB-E Ostrów Wlkp – ZSP Marszew 3;0 (strzelcy: Sępołowicz, Mikulski, Krakowski)

12.12.2018, wybraliśmy się na Finały Województwa do Krobii. Tam nasza reprezentacja zajęła V miejsce.

Przebieg turnieju:

Wyniki rozgrywek grupowych:

• Zespół Szkół Budowlano Energetycznych Ostrów Wlkp 1:1 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobii ( strzelec: Krakowski)
  • Zespół Szkół Budowlano Energetycznych Ostrów Wlkp 3:1 Zespół Ponadgimnazjalnych w Kościanie (strzelcy: Krakowski, Lewandowski, Mokrzycki)
  • Zespół Szkół Budowlano Energetycznych Ostrów Wlkp 1:3 Zespół Szkół Samochodowych w Poznaniu (strzelec: Mikulski)

Mecz o V miejsce:

Zespół Szkół Budowlano Energetycznych Ostrów Wlkp 3:2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie   (strzelcy: Krakowski, Sierański, Mokrzycki)

Skład reprezentacji:

1. Bartczak Hubert ET4