Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego szkół ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych

26 września,  na terenach rekreacyjnych na Piaskach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych.

Organizatorem zawodów był ostrowski MUKS, który realizując to zadanie ściśle współpracował z Zespołem Szkół Technicznych.

Na starcie pojawiła rekordowa liczba reprezentacji szkolnych. W kategorii chłopców startowało 10 sztafet, a w kategorii dziewcząt aż 9. Tak liczna frekwencja, mimo trudnych warunków pogodowych, była bardzo miłym zaskoczeniem dla organizatorów. W sumie na Piaskach pojawiło się ponad 200 młodych biegaczy, uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu ostrowskiego.

W kategorii chłopców Reprezentacja Szkoły uplasowała się na miejscu VI, natomiast Reprezentacja Dziewcząt zajęła IX miejsce.

Opiekunowie: Hanna Idczak - Biegańska, Marek Biegański.