Pilny Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Budowlano - Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim

W związku z informacją Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu i Ministerstwa Edukacji i Nauki o możliwości zaszczepienia instruktorów  praktycznej nauki zawodu pracujących  z uczniami ZSB-E proszę, aby zgłaszali się spełniający ten warunek, którzy wyrażają wolę zgłoszenia do szczepienia przez naszą szkołę.

 

Z uwagi na bardzo krótki termin narzucony przez MEiN proszę, aby deklarację przesłać mailowo  na adres zsbe@zsbe.edu.pl lub  dostarczyć osobiście do Zespołu Szkół Budowlano - Energetycznych ul. Wolności 23

 

w terminie do 09.02.2021 godz. 13.00

 

UWAGA!  

O terminie i miejscu szczepienia będzie informowała jednostka medyczna wykonująca szczepienia. Szkoła tylko rejestruje deklaracje w tym zakresie.

 

Nie jest możliwe zarejestrowanie nauczycieli i innych osób w wieku 60 lat lub więcej, czyli urodzonych przed 1962 rokiem.

 

Pod linkiem do pobrania deklaracja COVID-19

Powrót do listy aktualności