Podsumowanie V edycji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Bloku B „Wynalazczość”

Podsumowanie V edycji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Bloku B „Wynalazczość” odbyło się w 22 maja 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wlkp. Drużyna w składzie Krystian Kois, Dominik Kusza i Jakub Lewandowski z klasy BG2 kierunku budownictwo pod opieką p. Joanny Wawrzyniak zajęła zaszczytne III miejsce. Okazała się najlepiej przygotowaną grupą, deklasując tym samym wszystkie ostrowskie szkoły techniczne. Dwa pierwsze miejsca należą do szkół z Kalisza.

Uroczyste podsumowanie olimpiady odbyło się w 22 maja 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wlkp. Dyplomy i puchary wręczali Starosta Ostrowski p. Paweł Rajski oraz Prezes Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości p. Zbigniew Matuszczak.

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!!!

Powrót do listy aktualności