Pożegnanie uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 3 im. Ernesta Malinowskiego

Dnia 19. czerwca, w auli naszej szkoły, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. W uroczystości wzięli udział: dyrekcja szkoły, wychowawcy klas trzecich, nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz Starszy Cechu wraz z pracodawcami.

Uroczystość uświetnił program artystyczny, przygotowany przez młodzież z klas: BG3, A3, B1 oraz ET1 oraz mgr Krystynę Główczak. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty w różnych odsłonach. Dopełnieniem słowa śpiewanego i recytacji była prezentacja, podsumowująca miniony, jak zawsze bogaty w wydarzenia, rok szkolny 2018/2019. Zgromadzeni mieli okazję przypomnieć sobie, czym żyła szkoła i jak prezentowała się w środowisku lokalnym.

Część oficjalną rozpoczęła pani dyrektor mgr Honorata Sachowska – Barańczak, która w przemówieniu podsumowała trzyletni pobyt uczniów w murach szkoły, następnie głos zabrali zaproszeni goście. Absolwenci odebrali świadectwa z rąk pani dyrektor i wychowawców. Po uroczystości spotkali się z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Absolwentom życzymy powodzenia!!!

Krystyna Główczak

Powrót do listy aktualności