Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Prymusi w roli głównej

 

W piątek, 28 czerwca 2013 r. na obszarze całej Polski dobiegł mety rok szkolny 2012/2013. W ostrowskim Zespole Szkół Budowlano-Energetycznych uroczystość z tej okazji zorganizowano w sali 104.

 

Została ona poprowadzona przez wicedyrektor szkoły, mgr inż. Iwonę Brzozę. Głównymi bohaterami byli uczniowie legitymujących się średnią ocen minimum 4,75. Każdy z prymusów z rąk wicedyrektor szkoły, której towarzyszył wychowawca klasy odebrał świadectwo z paskiem i pamiątkowe pióro. Przy tej sposobności dany wychowawca przybliżył zgromadzonym sylwetkę wyróżnionego ucznia. Następnie głos zabrała dyrektor ZSB-E, mgr Honorata Sachowska-Barańczak, która w krótkim wystąpieniu podsumowała sukcesy prymusów i zakończony rok szkolny. Ostatni akt imprezy stanowiły bukiety pięknych kwiatów wręczone kierownictwu szkoły. Później członkowie klas wraz z wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych. Tam pozostali uczniowie odebrali stosowne świadectwa.

 

Jarosław Maląg

Powrót do listy aktualności