Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W piątek, 19. czerwca miało miejsce oficjalne zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość odbyła się, zgodnie z tradycją, w auli naszej szkoły. Kulminacyjnym momentem było wręczenie świadectw uczniom, którzy uzyskali średnią ocen ze wszystkich przedmiotów, realizowanych w cyklu kształcenia, minimum 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Liczba wyróżnionych to 36 uczniów (33 z technikum i 3 ze szkoły branżowej). Dyplomy oraz nagrody za wybitne osiągnięcia wręczała pani dyrektor mgr Honorata Sachowska – Barańczak wraz z wychowawcami. Nagrody w postaci talonów do empik-u  ufundowała Rada Rodziców.

Uroczystość została uświetniona programem artystycznym, przygotowanym przez młodzież naszej szkoły, nad całością czuwała mgr Krystyna Główczak. W auli, oprócz wyróżnionej młodzieży, dyrekcji oraz nauczycieli zasiedli zaproszeni goście: przedstawiciele PKP – PLK S. A. Ostrów Wlkp., przedstawiciel Polskiego Związku Inżynierów i Techników oraz przedstawiciele rodziców. Pani Teresa Glubka – naczelnik, która reprezentowała Polskie Linie Kolejowe, wręczyła stypendystom z kierunków kolejowych nagrody rzeczowe, ufundowane przez Polskie Linie Kolejowe.

Krystyna Główczak

Powrót do listy aktualności