Zbieraj zakrętki !!!

Przypominamy, że nasza szkoła włączyła się do akcji zbierania zakrętek. Możemy zyskać dwukrotnie - nie tylko chronić przyrodę, ale przede wszystkim pomagać potrzebującym dzieciom.

Każda zakrętka, każdy zebrany kilogram to kolejna złotówka na subkoncie fundacji, przeznaczona na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci.

Akcja polega na zbieraniu plastikowych zakrętek z butelek po wodzie mineralnej, napojach, sokach, z chemii gospodarczej, które nie zawierają dodatkowych elementów, takich jak uszczelki, tekturki, styropianiki, folijki.

Zakrętki można wrzucać do kubła znajdującego się obok gabinetu pedagoga szkolnego (p.106).

Zbieramy tylko i wyłącznie plastikowe zakrętki !!!

Przyłącz się do akcji, to tak niewiele dla Ciebie, a tak dużo dla potrzebujących dzieci.