Zespół AG3+ Mistrzem Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W marcu i kwietniu młodzież naszej szkoły rywalizowała o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej. W rozgrywkach wzięło udział pięć zespołów dziewcząt, które rozegrały dziesięć meczy. Złoto wywalczył zespół   AG3+  w składzie:  Pinkowska Aleksandra, Sikora Wiktoria, Sikorska Monika, Gmerek Weronika, Młynarczyk Sandra, który okazał się bezkonkurencyjny, zdobywając komplet punktów. Srebro wywalczył  zespół czwartoklasistek AG4, a brąz przypadł w udziale reprezentacji klas drugich AG2. Medale dla zwycięskich zespołów wręczył  Pan Wicedyrektor Maciej Sikora, który uhonorował także najlepsze zawodniczki zwycięskich zespołów : Sikorę Wiktorię, Wolniaszczyk Karolinę oraz Neuman Michalinę. Gratulujemy.

Organizatorzy: Hanna Idczak-Biegańska, Marek Biegański.

Powrót do listy aktualności