ZSBE zdobywa Pomorze Zachodnie

W dniach od 25 maja do 31 maja grupa uczniów ZSBE uczestniczyła w wycieczce krajobrazowo – turystycznej do Darłówka.

Początkowo  pogoda sprzyjała głównie spacerom, dzięki którym poziom jodu w naszych organizmach jest już znacznie ponad poziom;). Poznaliśmy Darłowo oraz jego historię, Zamek Książąt Pomorskich. Mogliśmy integrować się w Parku Wodnym „Jan” oraz rywalizować w kręgielni. Odwiedziliśmy koszalińskie Multikino. Zaznajomiliśmy się z Ustką i Łebą.

Na szczęście udało się też doświadczyć plażingu i smażingu. Co odważniejsi zaliczyli nawet siatkówkę morską (woda w Bałtyku podobno była ciepła;) ).

Nadbałtycki relaks zrekompensował trudy roku szkolnego.

Dziękujemy organizatorowi wycieczki p. Mariuszowi Matuszczakowi za chęć sprostania  wszelkim oczekiwaniom.

Opiekun Beata Zalewska